כמה זמן לוקח לילד שלכם מהרגע שהוא מתעורר בבוקר ואין לו בית ספר או קייטנה ללכת אליהם, עד הרגע שבו הוא מתחיל להשתעמם ודורש שתעשו משהו כאן ועכשיו? אם נהיה לארג'ים אז שעה. אם נהיה מציאותיים, הרבה פחות. שאלת ה"במה להעסיק אותם?" נשמעת כרגע בכל בית שני בישראל.

והפתרון? לנו יש אחד מעולה בשבילכם. במילה אחת – צביעה. בשתי מילים – דפי צביעה. ולא סתם דפי צביעה, אלא דפי צביעה של printkids. לא יודעים במה מדובר עדיין? בואו נמלא את החסר.

במה מדובר?

Printkids ואתר האינטרנט שלהם, הוקמו על מנת לתת מענה לאותו הצורך של ההורים להעסיק את הילדים שלהם ועדיף לאורך הזמן. ואם אפשר להוסיף לזה גם פן של פיתוח מיומנויות חשובות ופן חינוכי, אז בכלל מדובר ב – win win situation.

לכן, printkids מאפשר להורים להוריד דפי צביעה במהירות ובקלות ולא פחות חשוב מכך, מאפשר להורים ולילדים לבחור ממגוון הקטגוריות שקיימות באתר, את הקטגוריה שנראית להם הכי מתאימה, או רצויה.

למה דפי צביעה?

כי פרט לכך, שמדובר בפעילות שהולכת להעסיק את הילדים למשך פרקי זמן ממושכים, יש פה גם עניין של פיתוח יכולות מוטוריות ויכולות קוגניטיביות, כבר מבלי לדבר על כך שילדים בונים פה אסטרטגיה של ממש, בכל מה שקשור לסדר פעולות. 

אולי זה מרגיש כ "רק" דפי צביעה, אבל מדובר בהרבה מעבר.

פעילות לא רק לבית

איך מעסיקים ילד בטיסות ממושכות? בנסיעות ארוכות? אתם כבר יודעים את התשובה, אז בואו נענה ביחד. דפי צביעה, זה ככל הנראה הפתרון המוצלח ביותר שקיים כרגע למצבים כאלה ורבים נוספים.

איך בוחרים קטגוריה?

בראש ובראש, לא מתעלמים מהרצון של הילד שלכם. הוא אוהב את ספיידרמן? הביאו לו דפי צביעה של ספיידרמן.

כמובן, שאין זה אומר שאין לכם מילה בעניין ושאתם לא יכולים לכוון את הילד שלכם לבחור בקטגוריה שנראית לכם מתאימה. אך כדאי לעשות זאת ביחד ולתת לו את ההרגשה שהדעה שלו חשובה (כי היא אכן חשובה).

בנוסף, קיימות דרגות קושי שונות, לכן ניתן למצוא את דפי הצביעה שיתאימו בצורה מדויקת לגיל הילד.

שורה תחתונה – כמה זה עולה לנו?

את החלק הכיפי לכם, שמרנו לסוף. זה לא עולה לכם. פשט נכנסים, בוחרים קטגוריה, מדפיסים את דפי הצביעה שבחרתם והנה, הרווחתם איזה חצי שעה – שעה של שקט בשבילכם והנאה גדולה לילד שלכם.